W ramach 9. kolejki 3 ligi gr IV Stal Stalowa Wola pokonała Czarnych Połaniec. 1 punkt z Chełma przywiozła natomiast Wisła Sandomierz.

Wczoraj w Połańcu Czarni podejmowali Stal Stalową Wolę. Goście okazali się lepsi od drużyny Michała Szymczaka. Co ciekawe, wszystkie bramki padły w ostatnich 20 minutach spotkania. W 73. minucie sędzia podyktował rzut karny, który zdaniem wielu obserwatorów był kontrowersyjny.

Wapno na gola zamienił Jakub Kowalski. Goście nabrali rozpędu i strzelili jeszcze dwie bramki. W 87. minucie gola strzelił Kacper Myszogląd, a 3 minuty później wynik spotkania na 3:0 dla Stali ustalił Michał Kitliński.

Niewiele brakło, a Wisła Sandomierz wróciłaby z Chełmu bez żadnej zdobyczy. W dzisiejszym spotkaniu Chełmianka prowadziła od 10 minuty po bramce Jakuba Knapa. Remis uratował w 81. minucie Mateusz Peda.