Mecz sparingowy. *KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:0).
KSZO (I połowa): Potocki – Domagała, Jarzynka, Mazurek, Brągiel, Orlik, Kołoczek, zawodnik testowany I, Szynka, Nawrot, Zdyb.
KSZO (II połowa): Kot – Mazurek, Mężyk, testowany II, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV, Zimnicki, Lipka, zawodnik testowany V, zawodnik testowany VI, zawodnik testowany VII.
Siarka (I połowa): Zoch – Bieniarz, Bierzało, testowany, Sulkowski – testowany, testowany, Feret – Cichocki, Krempa, testowany.
Siarka (II połowa): Zoch – Woś, Szymocha, Wicki, Lisowski – testowany, Kaliniec, Lisowski – testowany, testowany, Orlik.
Nasi piłkarze już w trzecim sparingu przed nowym sezonem przegrywają w takim samym stosunku, czyli 0:2. Po meczu żartowaliśmy, że to też pewna stabilizacja. Gole dla Siarki zdobyli jeden z testowanych graczy w 65 min. oraz Woś w 89 min.
W naszej ekipie znów wystąpiło wielu testowanych graczy, w tym nawet w II połowie Brazylijczyk. Siarka pokazała się z dobrej strony i miała przewagę w spotkaniu, prowadząc bardziej składne i płynne akcje.

-Sprawdzamy jeszcze pewne warianty i rozwiązania – mówi trener KSZO 1929, Rafał Wójcik. -Brakuje nam „jadu” w ofensywie, dlatego cierpliwie szukamy jeszcze wartościowych graczy na pozycji skrzydłowego i środkowego napastnika. Teraz o to będzie łatwiej, bo rozgrywki ruszają i na rynku transferowym sytuacja będzie bardziej ustabilizowana. Przegraliśmy sparing z dobrym zespołem. Ci piłkarze, których pozyskaliśmy pokazali się z dobrej strony, natomiast pozostali testowani nie zadowoli nas prezentowanym poziomem i będą musieli szukać sobie dalej nowych klubów. Jestem przekonany, że z meczu na mecz będziemy wyglądali coraz lepiej.