Na liście jak zwykle mnóstwo ciekawych propozycji. Sami zobaczcie!
Joanna Kalisz-Dziki proponuje książkę Minimalizm. Krótki przewodnik po minimaliźmie, w której autorka – Natalia Coleman, wyjaśnia główne zasady minimalizmu, filozofii pomocnej w realizowaniu swoich pasji i marzeń oraz w nauce bycia szczęśliwym i życia „tu i teraz”.
Beata Mituś poleca publikację Zdolne dziecko. Zabawy kreatywne. 0-6 lat, autorstwa Joanny Paruszewskiej. Książka stanowi źródło rozmaitych propozycji zabaw, rozwijających kreatywność u najmłodszych.
Katarzyna Marchwica proponuje książkę Ćwiczymy trudne głoski. Opowiadania logopedyczne, autorstwa Katarzyny Michalec. Jest to zbiór kilkunastu opowiadań logopedycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Ewa Bochenek zachęca do lektury Siła nawyku: Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie, w której autor Charles Duhigg dogłębnie bada mechanizm tworzenia i zmiany nawyków.
Jolanta Stawiarska poleca książkę Agatha Christie i jedenaście zaginionych dni. Jej autor – Jared Cade analizuje fakty z życia bohaterki, w celu wyjaśnienia jej tajemniczego zniknięcia, do którego doszło końcem 1926 roku. Publikacja to doskonała propozycja na grudniowe wieczory.
Bożena Dykla poleca książkę 1945 Wojna i pokój, autorstwa Magdaleny Grzebałko … czytaj dalej
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS