A A+ A++

W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Grzejnik konwektorowy to kolejny rodzaj grzejnika elektrycznego, który znajdziemy na naszym rynku. W tym przypadku powietrze zasysane jest od dołu urządzenia, ogrzewane, a następnie emitowane do góry, gdzie rozprzestrzenia się po pomieszczeniu. Eldom HC210 posiada dwa poziomy grzania, jego maksymalna moc wynosi 2000 W, a specjalny tryb Turbo pozwoli bardzo szybko ogrzać pokój. Tradycyjnie też, znajdziemy tu termostat i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Grzejnik ceramiczny Iris Ohyama nie tylko ogrzeje pokój, ale będzie też stanowił jego ozdobę, za sprawą obudowy imitującej drewno. Sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 20 metrów kwadratowych, dysponuje trzema poziomami mocy grzania i maksymalną mocą 1500 W. Oprócz zabezpieczenia przed przegrzaniem i przewróceniem się, posiada także kilka nowoczesnych funkcji, jak timer, czujnik ruchu, blokadę przed dziećmi czy cyfrowy wyświetlacz LED.

Ten grzejnik konwekcyjny również sprawdzi się w pomieszczeniach do 20 metr./kwadr. Pozwoli też zaoszczędzić na rachunkach za energię, może bowiem pracować w trybie ECO. W przypadku większego chłodu w mieszkaniu, do dyspozycji mamy jeszcze tryb średni, maksymalny, a także Turbo, a maksymalna moc sprzętu wynosi 2000 W. Całość pracuje do tego bardzo cicho (technologia OnlySilence) i bezpiecznie (system Overprotect).

Ten grzejnik różni się od pozostałych, montujemy go bowiem na ścianie pod sufitem, tak jak klimatyzację (jest od niej jednak znacznie tańszy i mniej skomplikowany w montażu). Stamtąd, równomiernie rozprowadza ciepłe powietrze z szerokim kątem grzania dzięki systemowi RotateWind, w trybie Eco (1000 W) lub Max (2000 W). Co więcej, potrafi sam automatycznie regulować moc wyjściową w zależności od wzrostu temperatury w pokoju, a dzięki ochronie przed wilgocią Antisplash IPX2 może też być używany w łazience.

Grzejnik z nieco wyższej półki cenowej, ale i z większymi możliwościami. Posiada trzy tryby pracy – dzienny, nocny oraz Neverfrost – a dzięki technologii Energy Save pozwoli zaoszczędzić na rocznych rachunkach za energię elektryczną, przy zachowaniu maksymalnej wydajności. Możemy zaprogramować jego pracę na 24 godziny siedem dni w tygodniu, sterować nim za pomocą pilota lub z poziomu ekranu LCD, postawić na podłodze lub zawiesić na ścianie, posiada też standardowo zabezpieczenie przed przegrzaniem. Moc maksymalna: 1800 W.

Kompaktowy i niedrogi termowentylator, który możemy ustawić w pozycji pionowej lub poziomej. Może dogrzewać lub chłodzić pomieszczenie, pracuje na dwóch poziomach grzania, z mocą 1000 i 2000 W, posiada wbudowany termostat oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wszystkimi jego funkcjami sterujemy za pomocą dwóch pokręteł z diodą kontrolną.

Podobnymi funkcjami cechuje się ten termowentylator. Oferuje dwa poziomy grzania, opcję ciepłego i chłodnego nawiewu, jego moc maksymalna wynosi 2000 W, a spiralna grzałka bardzo efektywnie rozprowadza ciepłe powietrze po mieszkaniu. W kwestii bezpieczeństwa, oprócz zabezpieczenia przed przegrzaniem znajdziemy tu też czujnik, który odłączy zasilanie w momencie upadku lub przewrócenia sprzętu.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBrudna prawda o Harrym. Odepchnął rękę wyciągniętą przez Williama
Następny artykułMniej znaczy więcej! W cyklu „EKO TERAZ” podpowiadamy, w jaki sposób oszczędzać energię, zasoby naturalne i pieniądze