Kolejny znakomity mecz rozegrali tenisiści SMS Pegaz Jarosław. Podopieczni Kamila Dziukiewicza i Grzegorza Kielara pokonali Bronowiankę Kraków 9:1 i awansowali 1. miejsce w tabeli II-ligowej grupy podkarpacko-małopolskiej.

Jarosławian poprowadził do zdecydowanego triumfu tradycyjnie kwartet zawodników: Krzysztof Marcinowski (2,5 pkt), Paweł Włodyka (2,5) Mohamadali Rouintanesfahani (2,5) i Szymon Brud (1,5). SMS Pegaz w dziewięciu wygranych pojedynkach pod Wawelem miał imponujący bilans setów 27:2. Jedyną porażkę poniósł Sz. Brud. I to minimalną, z Janem Kaczorem 2:3. Prowadził 2:1 w setach, a w czwartym uległ rywalowi 13:15.
SMS Pegaz ma na koncie 25 punktów w 14 spotkaniach i jest liderem. Wyprzedza AZS Politechnikę II Rzeszów o 1 pkt i SKT I LO Wiki Sanok o 3 pkt.