Ćwierćfinał Mistrzostw Śląska Kadetów

W daniach 18-20 stycznia w Bielsku Białej został rozegrany turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych (kadetów). W grupie razem z siatkarzami z Radlina znaleźli się gospodarze turnieju BBTS Włókniarz Bielsko-Biała, MOSM Tychy i UKS Jedynka Jaworzno.

W pierwszym meczu radlinianie łatwo pokonali MOSM Tychy. W drugim dniu zmierzyli się z BBTSem, lepsi okazali się zawodnicy z Bielska. W trzecim dniu zawodnicy Górnika Radlin walczyli z Jedynką Jaworzno. Dwa pierwsze sety łatwo wygrali, w trzecim secie też prowadzili, jednak ostatecznie ulegli przeciwnikom. Dwa kolejne sety padły łupem zespołu z Jaworzna. Cały mecz zakończył się niespodziewaną porażką. Mimo to zespół z Radlina zajął drugie miejsce w tabeli i awansował do turnieju półfinałowego, który odbędzie się w Częstochowie w dniach 31.01 – 02.02.

• SK Górnik Radlin – MOSM Tychy 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
  • SK Górnik Radlin – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 25:22, 14:25, 17:25)
  • SK Górnik Radlin – UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (25:19, 25:14, 21:25, 12:25, 13:15)

I Liga Śląska

W piątek 21 stycznia w hali MOSiR w Radlinie został rozegrany kolejny mecz I Ligi Śląskiej. Tym razem przeciwnikiem radlińskich siatkarzy był zespół UKS Jedynka Jaworzno. Spotkanie zakończyło się szybkim zwycięstwem Górnika Radlin. Dzięki tej wygranej Radlinianie umocnili się w fotelu wicelidera tabeli. Kolejne spotkanie już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w hali MOSiR Radlin.

• SK Górnik Radlin – Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:22, 25:15, 25:21)

Skład: Dzido, Szafranek, Gardyan, Boduch, Rybarczyk, Taterka, Kostka (L) oraz Płaczek, Ptaszyński, Grzywacz, Błądek, trener Marek Przybysz.