II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia 3:0 (25:19, 25:23, 25:21).

KSZO: Włodarczyk, Kos, Nowak, Mich, Kryvoruchko, Gruchaj, Mendzelewska (libero) oraz Orlef, Kłosowska, Pawlik. Trener: Piotr Brodawka.

Tomasovia: Żurawska, Chwała, Świerkosz, Korab, Romaszko-Piwko, Dzida, Tabaczuk (libero) oraz Wąsik, Szpak, Staworzyńska. Trener: Stanisław Kaniewski.

Arbitrzy: Karolina Pokusa (jako pierwszy sędzia), Rafał Witkowski (jako sędzia drugi).
Czas trwania: 1 godzinę 23 minuty.

Siatkarki KSZO SMS nadspodziewanie łatwo pokonały wiceliderki tabeli grupy IV II ligi i po porażce Solnej Wieliczka w Szczyrku awansowały z piątego na czwarte miejsce w tabeli. Tym zwycięstwem nasze siatkarki zachowały jeszcze szanse wywalczenia drugiego miejsca i awansu do półfinałowego turnieju o awans do I ligi…
Od początku tak I, jak i II seta nasz zespół uzyskiwał kilkupunktowe prowadzenie, którego ostatecznie nie marnował i skutecznie kończył partie. Tylko w końcówkach II i III seta mieliśmy nieco więcej emocji. I tak, w II secie rywalki doprowadziły do stanu 19:19, a w III secie, na początku którego to ostrowczanki „goniły” wynik było 20:20. W każdej z odsłon podopieczne trenera Piotra Brodawki prezentowały się jednak na tyle skutecznie, że w efekcie to one zgarnęły pełną pulę.
W następnym meczu nasza drużyna wystąpi w Katowicach przeciwko tamtejszemu UKS 43 Sokół AZS AWF, który zamyka tabelę.