Milan prowadził z Lazio po pierwszej połowie 1:0, po trafieniu Brazylijczyka Rafaela Leao – czytamy w Onecie. Leao zainicjował kontratak, zagrał do Ante Rebicia, ten odegrał Brazylijczykowi – i napastnik ekipy gospodarzy z 10 metrów umieścił piłkę w siatce.

Po pierwszej połowie ekipa z Mediolanu powinna prowadzić 2:0 – ale tuż przed przerwą rzutu karnego nie wykorzystał Franck Kessie (trafił w poprzeczkę).

Po godzinie gry na murawie pojawił się Ibrahimović, który – po siedmiu minutach – ustalił wynik spotkania. W roli podającego znów wystąpił Rebić, a Szwedowi pozostało skierować piłkę do pustej bramki.

174

Tyle dni czekał na gola Zlatan Ibrahimovic

Ibrahimović pojawił się na murawie po raz pierwszy od 9 maja. Ostatniego, przed niedzielą, gola, zdobył 21 marca.

Po trzech pierwszych kolejkach sezonu Serie A Milan ma na koncie dz … czytaj dalej