Już w 2. minucie goście objęli prowadzenie po kontrze, którą zakończył Jesper Viikila. Jastrzębianie odpowiedzieli osiem minut później po bramce Jirziego Klimiczka. Przed końcem pierwszej tercji to znów ekipa z Sanoka prowadziła 2:1, wykorzystując grę w przewadze. Kluczowa dla całego meczu była druga tercja. Jastrzębianie wpakowali krążek aż pięciokrotnie. Już w 20. sekundzie drugiej tercji po wyłożeniu krążka przez Radosława Sawickiego w odsłonięty róg bez większych problemów trafił Kamil Górny. Nie minęła kolejna minuta i jastrzębianie objęli prowadzenie po golu Kamila Wałęgi. Potem dominujący na tafli JKH GKS sukcesywnie dobijał rywala trafieniami Jirziego Klimiczka, Jana Sołtysa i Radosława Sawickiego, który przeciął uderzenie z dystansu Mateusza Bryka. W trzeciej tercji wynik nie uległ zmianie i ostatecznie JKH GKS wygrał z Sanokiem 6:2. W ostatnim tegorocznym meczu JKH GKS Jastrzębie podejmie w piątek w derbach województwa GKS Katowice. Następnie trener Robert Kalaber wraz z częścią drużyny rozpocznie zgrupowanie reprezentacji Polski.

JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok 6:2 (1:2, 5:0, 0:0)

• 6:2 Sawicki (Bryk, Górny) 37:39 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal (od 40:01 Marek) – Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik – Klimiczek, Sevcenko, Wróbel, Hovorka, Phillips – Jass, Horzelski, Paś, Wałęga, Sołtys – Gimiński, Kostek, Pelaczyk, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka.

Strzały: 57 – 26 / Kary: 10 min – 14 min / Widzów: bez udziału publiczności.

Sędziowali: Krzysztof Kozłowski, Wojciech Wrycza (główni) oraz Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa (liniowi).