A A+ A++

Autor CowKrakowie.pl

Kolejne utrudnienia pojawią się w Krakowie. W nadchodzący weekend musimy przygotować się na zmiany w organizacji ruchu. Powodem jest remont wiaduktu kolejowego nad ul. Mogilską.

reklama

W najbliższy weekend (12-13.10) na jezdni ponownie rozstawi się dźwig. W nocy z soboty na niedzielę maszyna ściągnie przęsło i ułoży je obok.

reklama

Zmiany w ruchu drogowym:

Od godz. 6.00 w sobotę, 12 października, do godz. 12.00 w niedzielę, 13 października, zamknięty będzie przejazd pod wiaduktem kolejowym na jezdni w kierunku ronda Mogilskiego.

Objazdy zostaną wytyczone: ul. Lema, al. Pokoju, al. Powstania Warszawskiego i ul. Mogilską.

Dojazd do posesji przy ul. Mogilskiej 78–112 będzie możliwy poprzez zawrotkę na wysokości posesji przy ul. Mogilskiej 97 (odwrócenie kierunku ruchu).

Ruch pieszy i rowerowy po stronie ul. Łaszkiewicza zostanie poprowadzony specjalnie wykonanym obejściem przy istniejącym chodniku.

Zmiany w komunikacji miejskiej:

W nocy z 12 na 13 października nie będzie kursować linia tramwajowa nr 64. W zamian zostanie uruchomiona linia autobusowa nr 664, która będzie kursować w kierunku pętli „Os. Piastów” po stałej trasie, a w kierunku pętli „Bronowice Małe” po trasie zmienionej: „Os. Piastów” – … – al. Jana Pawła II, ul. Lema, al. Pokoju, ul. Cystersów, ul. Mogilska, rondo Mogilskie – … – „Bronowice Małe”. Na zmienionym odcinku trasy linia nie będzie obsługiwać żadnych przystanków. Rozkład jazdy nie zostanie zmieniony.

Fragment ulicy Mogilskiej (jezdnia w kierunku ronda Mogilskiego) będzie zamykany jeszcze w weekend 26–27 października. Jak informuje odpowiedzialna za remont spółka PKP PLK, roboty potrwają do końca listopada.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNauczyciele z nagrodami
Następny artykułW naszych płucach żyją “urodzeni mordercy”. Uwielbiają cukier