Unia Oświęcim grała u siebie z Dalinem Myślenice. Mecz skończył się remisem 1:1.

W 14. minucie Górecki wpadł z piłką w pole karne i uderzył. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Wyrównał 36. minucie Czapla.

„Obie drużyny miały swoje sytuacje strzeleckie, ale wydaje mi się, że my więcej. W najlepszych w 4. minucie Górecki nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, a w 75. minucie Burlat z pięciu metrów przestrzelił. Remis jednak jest chyba sprawiedliwym rezultatem” – powiedział kierownik drużyny Dalinu Myślenice.

Sobota 23 października Unia Oświęcim – Dalin Myślenice 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Górecki (14.), 1:1 Czapla (36.)

Składy:
Unia Oświęcim: Kucz, Gubała, Ryś, K. Szewczyk, Snadny (68. Nowak), Antkiewicz, Rzeszutko, Dziedzic, Pacyga, Lewandowski, Czapla. Trener: Marek Kołodziej.

Dalin  Myślenice: Szuba, Stelmach, Przetocki, Pilch (34. Burkat), Wojtan, Biel, Górecki, Tokarz, Cienkosz, Ostafin (77. Wójcik), Rusek.