A A+ A++

Przez niemal godzinę radni obrzucali się wzajemnymi oskarżeniami i wypominali, kto i z jakiego ugrupowania jest większym hejterem.

Pomysłodawcą stanowiska, by w przestrzeni publicznej, w bezpośrednich dyskusjach w mediach społecznościowych wystrzegać się hejtu i potępiać przejawy mowy nienawiści, był radny Artur Gawroński (Wspólnie dla Częstochowy).

Zanim na czwartkowej sesji 22 lutego 2024 r. radni przystąpili do głosowania, przez niemal godzinę obrzucali się wzajemnymi oskarżeniami i wypominali, kto i z jakiego ugrupowania jest większym hejterem. I kto i kiedy – także w trakcie obrad rady miasta – obrażał przeciwników. Debatę ukraszono zrzutami z facebooka, gdzie radni na swych profilach komentowali zachowania innych. Przerzucano się argumentami czy osiem gwiazdek – symbol protestu kobiet po decyzji TK Julii Przyłębskiej w sprawie aborcji – to ohydne wulgaryzmy, jak dowodzili radni PiS, czy też zawieszony w przestrzeni publicznej sprzeciw wobec ograniczaniu praw obywatelskich w trakcie niedawnych rządów prawicy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZmiany na ul. Lublańskiej. W poniedziałek czeka nas paraliż komunikacyjny? [ZDJĘCIA]
Następny artykułUkradli golfa, żeby sprzedać go na części