Koszykarki BC Polkowice tym razem nie sprostały swoim rywalom zza miedzy i przegrały z czeskim zespołem USK Praga 57 : 92.

Tym razem byliśmy tłem dla rywalek. Czeszki wyszły na parkiet ogromnie zmobilizowane z chęcią rewanżu za przegrany mecz przed własną publicznością. Niestety podopieczne trenera Kowalewskiego zagrały jeden z najgorszych meczów w tym sezonie. Popełniały błędy przede wszystkim w obronie i to skrzętnie wykorzystywały rywalki. Polkowiczankom udało się wygrać tylko drugą kwartę, pozostałe padły łupem koszykarek USK. Tak naprawdę mecz rozstrzygnął się już w trzeciej kwarcie gdzie koszykarki BC przegrały (9 : 30). Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem USK Praga.
BC Polkowice – USK Praga 57:92 (15 : 25) (13 :12 ) ( 9 : 30 ) ( 20 : 25 )
Punkty dla BC: Spanou 15, Wheeler 13, Mavunga 9, Gertchen 7, Telenga 6, Gajda 4 i Zasada 3. Bez punktów Puter i Friskovec.