Sprawdźcie wyniki środowych meczów piłkarskich chrzanowskiej i krakowskiej A-klasy.

• Unia Kwaczała – Victoria Zalas – drużyna gości zgłosiła, że nie stawi się na meczu

Prowadzący w rozgrywkach Fablok wygrał dziesiąty z rzędu mecz ligowy (z tego siódmy w tym roku), pokonując na wyjeździe 3-1 MKS Alwernia. Bramki dla drużyny z Chrzanowa zdobyli: Tomasz Kędziora, Rafał Brzezoń i Mariusz Fudali.
Serię czterech spotkań bez wygranej przerwał wicelider Start Kamień, który zwyciężył wysoko w Bolęcinie.
Trzy punkty zainkasowała Błyskawica Myślachowice, pokonując na swoim terenie Wolankę Wola Filipowska, dla której jest to pierwsza przegrana w tym roku. Gole dla Błyskawicy strzelili: Tomasz Witkowski, RafałWarkoczyński i Piotr Kocyk.

KEEZA Klasa A – Kraków II

• Świt Krzeszowice – Liszczanka Liszki 2-0 – mecz przerwany w 17. minucie

Spotkanie w Krzeszowicach trwało zaledwie nieco ponad kwadrans. W 17. minucie, przy wyniku 2-0 dla gospodarzy (obie bramki, w 13. i 14. minucie zdobył Adam Noworyta), mecz został przerwany. Drużyna Liszczanki została bowiem zdekompletowana.
– Kontuzji doznał jeden z jej graczy, a zespół Liszek przyjechał do Krzeszowic w zaledwie siedmioosobowym składzie – mówi Stanisław Molik, prezes Świtu.
To już tylko formalność, że wynik spotkania zostanie zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść krzeszowickiej drużyny, która jest liderem rozgrywek.