Po strzeleniu najszybszego gola w historii swoich występów w Bundeslidze, w 34. minucie gry przeciwko Borussii Moenchengladbach Robert Lewandowski zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu i 38. w całym sezonie Bundesligi. Polak wspaniałymi nożycami wykorzystał wrzutkę spod pola karnego Thomasa Muellera i pokonał Yanna Sommera.

“Lewandowski będzie w stanie coś ekstra dla siebie wyciągnąć ze współpracy z Nagelsmannem”

Do wyrównania rekordu Gerda Muellera (40 goli) polskiemu napastnikowi brakuje już tylko dwóch goli. Po pierwszej połowie meczu z Borussią Moenchengladbach Bayern prowadzi aż 4:0. Mecz trwa.

W centrum Warszawy uruchomiliśmy licznik goli Roberta Lewandowskiego!

Lewandowski wrócił na boiska po kontuzji, by spróbować dogonić rekord wszech czasów niemieckiej piłki. Redakcja serwisu Sport.pl kibicuje temu pościgowi w nowym specjalnym dziale “Licznik rekordu”. A w pogoni za rekordem – wierzymy, że udanym! – uruchomiliśmy też na nośniku multimedialnym w samym centrum Warszawy licznik, dzięki któremu tysiące ludzi codziennie mogą śledzić, jak idzie kapitanowi reprezentacji Polski (więcej tutaj).