A A+ A++

O życiu w dysfunkcyjnym domu, środowisku, w Polsce i o tym, jak sobie z tym (nie)radzimy.

Byłeś dzieckiem z kluczem na szyi, a może co rusz słyszałeś, że ryby i dzieci głosu nie mają? Jak to wpłynęło na twoje dorosłe życie? Możesz nie zdawać sobie nawet z tego sprawy.

Słysząc o rodzinach dysfunkcyjnych od razu wielu z nas na myśl przychodzą domy pełne alkoholu, przemocy, awantur. Tymczasem to tylko niewielki ułamek tego co tak naprawdę kryje się pod pojęciem DDD.

Doskonała psycholożka i psychoterapeutka uzależnień Joanna Flis pod lupę bierze głównie ludzi urodzonych w czasach PRL oraz na przełomie tego szarego okresu i wolnej Polski.
Były one bowiem niezwykle żyznym podłożem dla budowania fatalnych cech, które złożyły się na syndrom DDD.
Czy da się ich wyzbyć w dorosłym życiu? A może tylko złagodzić? Jak tego dokonać?

Lektura poradnika Joanny Flis może być pierwszym krokiem na drodze pracy nad sobą. Rozmawia w nim z osobami, które zidentyfikowały u siebie ów problem i sobie z nim poradziły lub wciąż walczą. Rozmawia też z ekspertami i specjalistami.
To fantastyczna lektura, która naprawdę potrafi dać nam odpowiedź, dlaczego jako dorośli ludzie na pewne rzeczy reagujemy w określony sposób.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSpowiedź przed Bożym Narodzeniem. Sprawdź, gdzie i kiedy – AKTUALIZACJA
Następny artykułM. Błaszczak przestrzega przed zapowiadaną przez Trzecią Drogę rewizją umów z Koreą: “zostaniemy z niczym”