Drużyna Waldemara Fornalika przełamała się po trzech porażkach z rzędu i wygrała spotkanie z ŁKSem Łódź.

Piast przystąpił do meczu z kilkoma zmianami w składzie. Mecz lepiej rozpoczęła ekipa z Łodzi. ŁKS prowadził od 25 minuty 1:0 po golu Macieja Wolskiego. Piast próbował doprowadzić do wyrównania, jednak brakowało spokoju pod bramką Malarza.

Dopiero początek drugiej połowy przyniósł zmianę wyniku. W 53 minucie gry do wyrównania doprowadził strzałem głową Piotr Parzyszek. Kolejne minuty były bardzo wyrównane. ŁKS miał swoje sytuacje, jednak dobrze w bramce spisywał się Plach. W ostatnich dziesięciu minutach mocniej przycisnął Piast i ostatecznie Jorge Félix zdobył gola na wagę trzech punktów.

W ostatnim tegorocznym meczu Piast Gliwice zagra z Wisłą Płock.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź 2:1 (0:1)