A A+ A++

Teatr DlaNiepoznaki zaprasza na unikalną komedię “Mąż zmarł, ale już mu lepiej…”, której premiera odbędzie się już 11 maja 2024 roku. Przygotujcie się na dawkę czarnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji!

  1. Premiera spektaklu 11 maja 2024 o godz. 18:00
  2. Ironiczne spojrzenie na świat mediów i ich brutalność
  3. Wyjątkowy klimat PRL
  4. Bilety dostępne w sekretariacie MOK i online

Już w najbliższą sobotę, 11 maja 2024 roku, o godzinie 18:00, zapraszamy wszystkich do Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Zbigniewa Herberta na premierę spektaklu “Mąż zmarł, ale już mu lepiej…”. To wyjątkowa komedia, której scenariusz napisała Izabela Degórska, a reżyserią zajęła się Katarzyna Tkacz.

Sztuka opowiada historię emerytowanego nauczyciela, Jędrzeja Stachurskiego, który staje się ofiarą spisku swojej żony. Mimo jej niecnych planów, coś idzie nie tak, a on niespodziewanie wraca do życia na rękach grabarza, co wywołuje prawdziwą histerię w lokalnym szpitalu. To tam, prasa, telewizja i radio skrupulatnie relacjonują niesamowitą historię zmartwychwstania, nie szczędząc przy tym gorzkiej ironii.

Spektakl w wykonaniu Teatru DlaNiepoznaki to nie tylko zabawna opowieść pełna czarnego humoru, ale także trafny komentarz na temat mediów i ich sposobu działania. “A co, jeśli prawdziwe życie zaczyna się po śmierci?” – to pytanie, które przewija się przez całą fabułę, stawiając pod znakiem zapytania nasze codzienne wartości i oczekiwania.

Przedstawienie przenosi widzów w klimaty PRL, co dodaje całości dodatkowego kolorytu i niepowtarzalnego charakteru. Błyskotliwe dialogi, nieoczekiwane zwroty akcji i świetnie wykreowane postaci sprawiają, że tej komedii nie można przegapić.

Bilety na spektakl można nabyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-18:00 lub online. Nie zwlekajcie, bo taka okazja nie zdarza się często!

Źródło: MOK w Pabianicach

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKontrowersje wokół kładki Kazimierz-Ludwinów. Powracają obawy o listę UNESCO
Następny artykułWolność słowa – wolność szczególna