A A+ A++

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mysłowicach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy Inspektora ds. technicznych w zakresie prowadzenia inwestycji w Dziale Technicznym.

1. Wymagania niezbędne:

– wykształcenie wyższe lub wykształcenie średnie,

– umiejętność obsługi komputera (MS Office Excel, MS Office Word),

– umiejętność kosztorysowania,

– umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

– znajomość branży instalacji sanitarnych oraz procesów budowlanych z nią związanych.

2. Wymagania dodatkowe:

– znajomość przepisów prawa: ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków, prawo budowlane, rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, ustawy prawo zamówień publicznych,

– posiadanie doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym charakterze obowiązków.

3. Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

– ustalanie rocznych i wieloletnich planów robót budowlanych oraz opracowania dokumentacji dla robót związanych z budową, przebudową i remontami sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych,

– bieżący nadzór nad realizowanymi dokumentacjami projektowymi,

– nadzór nad realizowanymi robotami pod względem finansowym,

– przygotowywanie materiałów przetargowych, udział w pracach komisji przetargowej,

– sporządzanie kosztorysów ofertowych,

– przygotowywanie kalkulacji kosztów inwestycji,

– monitorowanie rynku materiałów instalacyjnych,

– praca z elektroniczną mapą (GIS).

4. Warunki pracy:

– umowa o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

– miejsce pracy – Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mysłowicach ul. Fabryczna 10,

– stanowisko pracy – praca biurowa, wykonywana z wykorzystaniem komputera,

– wymagane kompetencje na zajmowanym stanowisku: umiejętność stosowania odpowiednich przepisów prawa, terminowość, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

– dodatkowo oferujemy pakiet socjalny, PKZP.

Sposób składania ofert:

Formularz CV z dopiskiem „Dział  DTU – Inspektor – inwestycje” prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] lub w wersji papierowej na adres:

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Fabryczna 10, 41-400 Mysłowice.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mysłowicach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dziale Technicznym.

– uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz zrzeszoną/ymi we właściwym samorządzie zawodowym,

– prawo jazdy kat. B.

– znajomość przepisów prawa: ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków, prawo budowlane, rozporządzenie w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, ustawa o drogach publicznych,

– posiadanie doświadczenia zawodowego w zakresie sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.

– kontrola i nadzór budowy zgodnie z projektem budowlanym, pozwoleniem na budowę oraz właściwymi przepisami w tym zakresie,

– sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami remontowymi i inwestycyjnymi,

– udział w przygotowaniu, realizacji i odbiorach zadań inwestycyjnych,

– przygotowywanie materiałów oraz dokumentów do postępowań przetargowych,

– sprawdzanie i zatwierdzanie obmiarów robót, kosztorysów powykonawczych i faktur,

4. Wymagane kompetencje na zajmowanym stanowisku:

– umiejętność stosowania odpowiednich przepisów prawa,

– terminowość, samodzielność, odpowiedzialność,

– umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

5. Warunki pracy:

– stanowisko pracy – praca w terenie, praca biurowa wykonywana z wykorzystaniem komputera,

– miejsce świadczenia pracy – Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mysłowicach ul. Fabryczna 10, miasto Mysłowice,

Formularz CV z dopiskiem „Dział  DTU – Inspektor Nadzoru Budowlanego ” prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] lub w wersji papierowej na adres: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Fabryczna 10, 41-400 Mysłowice.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTo już pewne. Po blisko 80 latach upada zakład produkujący alkohol. W sierpniu ruszą zwolnienia
Następny artykułOdcinek 3. Historia Konecczyzny – Końskie – 1000 lat historii cz. 1