A A+ A++

Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Oświęcimiu, spółka GVM Carint ogłasza nabór na stanowisko pielęgniarki oddziału kardiologii.

Nowoczesne skrzydło centrum stworzyło nowe możliwości zarówno dla pacjentów, jak i dla profesjonalistów medycznych.

Praca pielęgniarki na oddziale kardiologicznym to nie tylko wyzwanie, ale także szansa na rozwój w renomowanym środowisku medycznym. Kandydatki, które posiadają prawo wykonywania zawodu oraz cechuje je operatywność, komunikatywność i wysoka kultura osobista, mogą liczyć na stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwijania się w dynamicznym środowisku.

„Pacjent zawsze jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego poszukujemy osób, które nie tylko posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale także mają silną orientację na pacjenta i potrafią zapewnić mu wsparcie na każdym etapie leczenia” –  nakreśla Agata Indyk, kierownik ds. administracji G.V.M. Carint Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje CV na adres e-mail [email protected], spółka GVM Carint skontaktuje się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia dalszego procesu rekrutacji.

To wyjątkowa okazja dla pielęgniarek, które poszukują nowych wyzwań i chcą być częścią dynamicznego zespołu, który dba o zdrowie i dobro pacjentów z całego regionu.

Miejsce pracy: Oświęcim

Opis stanowiska:

W zawiązku z uruchomieniem nowoczesnego skrzydła w budynku Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Oświęcimiu prowadzone przez Spółkę GVM Carint sp. z o.o. zatrudni pielęgniarkę na oddział kardiologii.

Wymagania:

  • prawo wykonywania zawodu,
  • operatywność, komunikatywność,
  • orientacja na pacjenta,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej,

GVM Carint oferuje:

  • pracę w renomowanym Centrum,
  • stabilne zatrudnienie
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

„Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami” – dodaje Agata Indyk.