A A+ A++

rbi 24-09-2020, ostatnia aktualizacja 25-09-2020 17:38

Trzy stołeczne instytucje kultury: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie wspólnie realizują szóstą już odsłonę badania publiczności „Poznajmy się lepiej!”.

źródło: materiały prasowe

Odwiedzający będą zapraszani do dzielenia się opiniami o wystawach oraz instytucjach jako takich. Wyniki badania staną się źródłem bezcennej wiedzy dla wszystkich osób pracujących w instytucjach sztuki w całym kraju. Projekt badawczy Poznajmy się lepiej! realizowany jest wspólnie przez trzy warszawskie muzea. Partnerem merytorycznym badania jest Kolektyw Badawczy.

Wyniki poprzednich pięciu edycji każdorazowo były ze sobą zestawiane i analizowane; staną się także dodatkowym punktem odniesienia dla zaplanowanej właśnie szóstej odsłony badania.

– Chcemy ze sobą współpracować, bo jesteśmy przekonani, że razem dowiemy się więcej. Traktujemy się po partnersku, dzielimy wynikami – deklaruje Michalina Musielik-Wypych z Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki.

– Dzięki ankietom możemy podtrzymać kontakt z widownią. Anonimowość ankiet pozwala nam zebrać szczere opinie, dzięki którym wiemy, jak projektować i rozwijać działania wokół sztuki współczesnej w naszych instytucjach – dodaje Julian Tomala z Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

W nadchodzących tygodniach w każdej z trzech stołecznych instytucji na odwiedzających czekać będzie krótki formularz do wypełnienia na miejscu. Ankiety – w wersji papierowej lub elektronicznej – znajdować się będą w specjalnie wyznaczonych miejscach, usytuowanych w pobliżu sal wystawowych. W każdej z instytucji czuwać będą pracownicy odpowiadający na ewentualne pytania osób biorących udział w badaniu.

Formularze będą również dostępne online dla odwiedzających stronę internetową instytucji. Badanie rozpocznie się w sobotę 3 października.

– Wiedza, którą zyskujemy dzięki badaniu, jest dla nas punktem wyjścia w myśleniu o ofercie edukacyjnej czy planach komunikacyjnych naszych instytucji. Jesteśmy wdzięczni odwiedzającym, że chcą dzielić się swoimi wrażeniami z wizyt u nas – podsumowuje Marta Skowrońska-Markiewicz z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

zw.com.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody Gremi Media SA
Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułHarley-Davidson Low Rider S – klasyka cała na czarno
Następny artykułNabór wniosków o pomoc dla gospodarstw dotkniętych COVID-19 na finiszu