A A+ A++

Jak czytamy w komunikacie PPL-u, przystąpienie „Portów Lotniczych” do Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przyniesie obu podmiotom wymierne korzyści. “Zarówno największy port w Polsce, czyli Lotnisko Chopina, jak i perspektywicznie Lotnisko Warszawa-Radom, zyskały możliwość promocji swojej oferty lotniczej i pozalotniczej. Przynależność do dużej organizacji turystycznej, jaką jest MROT, pozwoli PPL na rozwój biznesowy poprzez synergię z ofertą innych członków organizacji, współpracę oraz wzajemną wymianę doświadczeń. Obecność w organizacji to również dostęp do nowego kanału informującego o ofercie PPL wśród innych członków MROT”.

Czytaj więcej

– Stołeczny port, którym zarządza PPL to turystyczna wizytówka miasta i jeden Lotniska Chopina Piotr Czech. – W 2023 roku do grona mazowieckich portów dołączy też lotnisko Warszawa-Radom, docelowo port komplementarny dla Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie. Wierzymy, że obecność PPL w gronie członków organizacji przyniesie ciekawe projekty związane z promocją naszej działalności i przyczyni się do promocji całego Mazowsza.

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna to organizacja gromadząca ponad 100 podmiotów – samorządów, przedsiębiorstw, szkół wyższych, obiektów kultury – działających na rzecz promowania i rozwoju turystyki na Mazowszu.

– Współpraca z PPL daje nam szansę na szerszą promocję atrakcji turystycznych naszego regionu wśród turystów przylatujących do Warszawy czy też, w przyszłości, do Radomia – mówi Stelmańska. – Chcemy przedstawić podróżnym gotowe propozycje wycieczek umożliwiających poznanie atrakcyjnych subregionów Mazowsza. Mam nadzieję, że nasza współpraca z PPL przyczyni się do ożywienia turystyki przyjazdowej.

Czytaj więcej

Powołanie organizacji to okazja do rozszerzenia międzymiastowej współpracy - mówi wiceprezydent Wroc

“Angażujemy się się tym samym w dzia … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKanada: przesłanie na Dzień Modlitwy z ludami tubylczymi
Następny artykułMożesz zamieszkać w zabytkowej kamienicy albo w familoku. To nie jest oferta dla każdego