Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla, która zajmuje ósme miejsce w tabeli drugiej ligi zmierzyła się z wiceliderem – MKS-em Andrychów, a więc drużyna gości była zdecydowanym faworytem.

Przyjedni już w pierwszym secie pokazali, że zamierzają ten mecz szybko skończyć w trzech setach. Zespół z Andrychowa wygrał go 25:17. W drugim secie gospodarze zdecydowanie bardziej postawili się wyżej notowanemu rywalowi. Ostatecznie przegrali na przewagi 26:28. Przegrana w tym kluczowym secie sprawiła, że siatkarze MKS-u w trzeciej odsłonie dopełnili swego i wygrali 25:18, a w całym meczu 3:0.

AT Jastrzębski Węgiel – MKS Andrychów 0:3 (17:25, 26:28, 18:25)