Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce okazali się najlepszymi piłkarzami w turnieju o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który rozegrany został w ostatnią sobotę. Podczas turnieju, by znaleźć się na najwyższym podium ostrołęccy funkcjonariusze pokonali siedem innych drużyn. Komendant Miejski Policji w Ostrołęce insp. Mirosław Olszewski kieruje do zwycięzców turnieju gratulacje i słowa uznania.

Turniej odbył się  21 stycznia w Ciechanowie. Do rozgrywek poza ostrołęcką komendą przystąpiło 7 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Przasnyszu, Pułtusku, Płońsku i Żurominie.

W grupie drużyna z Ostrołęki wygrała z KPP Pułtusk 2-1 KPP, Płońsk 1-0, KPP Żuromin 1-0. Następnie  na drodze stanął im KPP Ciechanów z którym również zwyciężyli 1-0.

W finałowym meczu KPP Mława kontra KMP Ostrołęka nasi zawodnicy pokonali drużynę z Mławy 2-0. i tym samym zdobyli puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został wręczony przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Radosława Romanowskiego oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego – mł. insp. Dariusza Brzezickiego.

Jednak to nie jedyny sukces ostrołęckich policjantów podczas turnieju. W zawodach najlepszym bramkarzem okazał się być Sebastian Borowiecki, który pełni obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Kadzidle.

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce insp. Mirosław Olszewski kieruje do zwycięzców turnieju gratulacje i słowa uznania.