W minioną sobotę nad Jeziorem Świerkocińskim odbyły się już kolejne zawody wędkarskie służb mundurowych. Nie zabrakło dobrej zabawy i oczywiście złowionych ryb.

Od 9.00 do 12.00 w sobotę (2.10.21) nad Jeziorem Świerkocińskim  odbyła się już kolejna edycja w spławikowych zawodach wędkarskich służb mundurowych. Do zawodów stanęło 10 dwuosobowych drużyn. Wśród nich byli policjanci, wojskowi, strażacy, służba więzienna oraz mundurowi emeryci.

Nagrody zostały ufundowane przez IPA, NSZZ Policjantów, Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu oraz uczestnika zawodów pana Zbigniewa Rafalskiego.

Zawodnicy, którzy stanęli na podium zostali uhonorowani okazałymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu wędkarskiego. Puchar Komendanta Miejskiego Policji za największą rybę zdobył przedstawiciel Jednostki Wojskowej 1109 z Grudziądza. Natomiast puchar za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii drużynowej przypadł przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w składzie nadkom. Sylwester Góras i post. Łukasz Tomaszewski.

Na zakończenie został również przygotowany poczęstunek w postaci pysznej grochówki. Atmosfera imprezy była bardzo pozytywna o czym świadczyły liczne uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników.