A A+ A++

Na 132 etaty w polkowickiej Komendzie Powiatowej Policji, dwa nadal są do obsadzenia. Kierownictwo jednostki zachęca kandydatów do tej służby do składania podań. Na co mogą liczyć przyszli mundurowi?

– Stabilne zatrudnienie i praca dająca wiele satysfakcji, między innymi, z niesienia pomocy innym oraz oferująca możliwość stałego rozwoju to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji – wymienia mł. asp. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. To zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna – podkreśla.

Chętnych ma też przyciągnąć uposażenie – prawie 3880 złotych na start (a około 4220 złotych dla osoby do 26. roku życia).

Procedury kwalifikacyjne kandydaci poznają po zgłoszeniu się do Zespołu Kadr i Szkolenia KPP (kontakt pod numerem telefonu 47 874 72 89). Aby przystąpić do rekrutacji trzeba złożyć: podanie o przyjęcie do służby w Policji, wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B), dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie – oryginały dokumentów do wglądu), w przypadku wystawienia tych dokumentów w językach obcych – ich tłumaczenie, kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby (oryginały dokumentów  do wglądu), jeżeli wcześniej kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub służbie oraz książeczkę wojskową zawierającą wpis potwierdzający odbycie zasadniczej służby wojskowej lub przeniesienie do rezerwy.

Ze względu na epidemię procedura rekrutacyjna będzie prowadzona w reżimie sanitarnym. W komendzie kandydaci do służby muszą mieć maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki, a ponadto własne przybory do pisania.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułEKO OZDOBA wiosenno-wielkanocna
Następny artykułRybnik: Autobusy świątecznie, czyli zmiany w kursowaniu linii autobusowych