Tym razem lublinianki szybciej niż w meczu ligowym wypracowały sobie przewagę, której nie oddały już do końca spotkania. W 3. minucie było już 3:0 dla przyjezdnych, a po kwadransie 9:4. Przy stanie 11:5 dla MKS-u zdobył on pięć bramek z rzędu i w 25. minucie na świetlnej tablicy widniał wynik 7:16. Pewną nadzieję gospodyniom dała seria czterech bramek z rzędu (27. minuta – 11:16), ale to wszystko na co stać było Piotrcovię tego dnia. MKS  do przerwy wygrywał 18:12, aby całe spotkanie zakończyć z wynikiem 34:22.

W najbliższy poniedziałek (18.03) kolejny bardzo trudny egzamin. Drużyna Agaty Cecotki zagra bowiem w Lubinie z mistrzem Polski, Zagłębiem. Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

Piotrcovia – MKS FunFloor Lublin 22:34 (12:18)

Piotrcovia: Suliga, Sarnecka – Świerczek, Radushko 5, Mielewczyk 2/2, Polaskova 2, Królikowska 2, Grobelna, Mokrzka 2, Sobecka, Szczepanek 4, Trbović 1, Waga 4.