A A+ A++

Trzy czwarte z nas (74,5 proc.) chce kochać tylko jedną osobę. Serce chce dzielić dla więcej niż jednej osoby zaledwie nieco ponad 10 proc. Tylko co trzydziesty zapytany odpowiedział “zdecydowanie tak”.

Z badań wynika, że bardziej otwarci na związki poliamoryczne są ludzie młodzi, którzy uważają, że może to być ciekawe doświadczenie.

Zwolennicy tradycyjnych związków odpowiadali, że bycie z więcej niż jedną osobą nie jest dla nich możliwe ze względu na wychowanie. Prawie połowa badanych obawiałaby się rozpadu związku lub zazdrości.

“Wyniki tych badań dają odpowiedź na bardzo ważne pytania, dotyczące szczęścia i jakie mamy wartości” – mówi Elżbieta Lachmann z Polskiego Forum Rodziców. Komentuje w ten sposób najnowsze wyniki badań, dotyczące poliamorii.

“Te badania potwierdzają wcześniejsze obserwacje” – uważa Elżbieta Lachmann.

Bardzo dobrze to koresponduje z polskimi badaniami na temat szczęścia. 98 proc. młodych Polaków, do 40 roku życia, chce mieć udane życie rodzinne. I to nie w konstruktach poliamorycznych, w jakichś konstruktach po rozpadzie, po kolejnej rekonstrukcji, tylko w rodzinie, w której jest mama, będąca kobietą, tata będąca mężczyzną i co więcej, w której tata kocha bezgranicznie mamę

– zauważa Elżbieta Lachmann.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułVolkswagen Poznań z nagrodą “Made in Poland”
Następny artykułKolejne kilometry dróg rowerowych powstaną w Wielkopolsce