W meczu o mistrzostwo III ligi Górnik Polkowice zremisował z Pniówkiem Pawłowice 1:1.

W Polkowicach zmierzyły drużyny sąsiadujące w ligowej tabeli. Od samego początku inicjatywę mieli podopieczni trenera Enkeleida Dobi, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywala. Już w 3. minucie przed szansą stanął Michał Litwa, który w dogodnej sytuacji posłał futbolówkę obok prawego słupka bramki Pniówka. W 28. min. akcję Litwy skopiował Maciej Bancewicz i do przerwy był remis 0:0. Po zmianie stron polkowiczanie przyśpieszyli grę, co przyniosło oczekiwany efekt. W 57. min. Bancewicz otrzymał prostopadłą piłkę, wyszedł na pozycję i plasowanym strzałem posłał futbolówkę obok Oskara Wybrańczyka. Było 1:0 dla Zielono-Czarnych. Gdy wydawało się, że kolejne gole będą tylko kwestię czasu, goście po stałym fragmencie gry doprowadzili do remisu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki Górnika skierował Dawid Hanzel. Pomimo naporu polkowiczan, więcej goli nie padło i pojedynek zakończył się podziałem punktów.

Górnik Polkowice – Pniówek Pawłowice 1:1 (0:0)
Bramki: Maciej Bancewicz 57 – Dawid Hanzel 80

Górnik Polkowice: Błażej Niezgoda – Jarosław Ratajczak, Michał Litwa (64 Kacper Adamczyk), Jakub Ryś, Michał Bogacz, Kacper Poczwardowski, Maciej Bancewicz, Szymon Drewniak, Karol Fryzowicz, Filip Baranowski (73 Mariusz Szuszkiewicz), Kamil Wacławczyk (73 Yevhenii Bilokin)

Pniówek Pawłowice: Oskar Wybrańczyk – Yaroslav Baranskyi (68 Mateusz Szatkowski), Kamil Szymura, Dawid Weis, Dominik Budzik, Oskar Skrzyniarz (79 Tomasz Musioł), Piotr Trąd (Piotr Topolewski), Michał Płowucha, Filip Lachendro, Dawid Hanzel, Damian Warnecki (73 Kamil Glenc)