Kornelia Lamecka i Aleksandra Milczarek mistrzyniami a Antoni Goździk wicemistrzem województwa łódzkiego.

W piątek 22 października 2021 odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 8,9,10 latków w pływaniu. Na Zatokę Sportu w Łodzi zjechało się aż 427 zawodników z 14 klubów. Barwy małego tomaszowskiego klubu Champion prowadzonym przez trenera Adriana Jędrzejczyka zaprezentowało tylko 3 zawodników.

W roczniku 2011 (10lat) Kornelia Lamecka na dystansie 50m stylem motylkowym oraz 100m stylem zmiennym była bezkonkurencyjna zajęła dwukrotnie 1 miejsce a tym samym została podwójna mistrzynią województwa łódzkiego.

W tym samym roczniku (10lat) Antoni Goździk wywalczył drugie miejsce na 50m stylem motylkowym oraz 3 miejsce na 50m stylem dowolnym. Była to wielka niespodzianka tych mistrzostw ponieważ Antek poprawił obie życiówki na tych dystansach o prawie 2 sek.

W kategorii 9 lat tytuł mistrzyni oraz vicemistrzyni województwa łódzkiego wywalczyła Aleksandra Milczarek zajęła 1 miejsce na 25m stylem motylkowym oraz 2 miejsce na 50m stylem dowolnym.

Po udanych mistrzostwach województwa łódzkiego klub nie pozostał na laurach już następnego dnia 23 października pojechał na nieco mniejsze Ogólnopolskie zawody pływackie o puchar prezydenta miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Tym razem klub zaprezentowało ósemka zawodników. Każdy miał prawo startu w dwóch konkurencjach, takiego rozwoju wydarzeń nikt się nie spodziewał!! Wszyscy wrócili z medalami zdobywaj ich łącznie 15.

W kategorii 2008:

Laura Stępień 2 miejsce na 50m stylem klasyczny, 2 miejsce 50m grzbietowym

W kategorii 2009:

Ada Lewandowska 2×1 miejsce na 50m stylem  klasyczny oraz 50m grzbietowym

Zuzanna Świnoga 1 miejsce na 100m stylem dowolnym oraz 2 miejsce na  50m dowolnym