Marcel Górski rozegrał dobre spotkanie przeciwko Wiśle Puławy

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia rundy wiosennej trzeciej ligi piłkarskiej. Przygotowująca się do niej drużyna Legionovii rozegrała w sobotę kolejne dwa sparingi. Oba spotkania zakończyły się wynikami remisowymi

Najpierw o godzinie 11:00 rozpoczęło się spotkanie w Legionowie. Na bocznym boisku nasi piłkarze zmierzyli się z występującymi w drugiej lidze futbolistami z Puław. Po bardzo ciekawym spotkaniu Legionovia zremisowała z Wisłą Puławy 0:0. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia gola jednak bramkarze zachowali czyste konta, a kibice nie zobaczyli żadnych bramek. Drugie sobotnie spotkanie rozegrane zostało w Siedlcach. Miejscowa Pogoń, która podobnie jak Wisła Puławy występuje w drugiej lidze podejmowała o godzinie 15:00 nasz zespół. Już w 8 minucie tego spotkania, zawodnik gospodarzy Mateusz Majewski zdobył gola i Pogoń prowadziła 1:0.

Dwanaście minut później było już 2:0 po bramce Lukáša Hrnčiara. Podopieczni Marcina Broniszewskiego nie dali jednak za wygraną. Jeszcze przed przerwą za sprawą Dawida Papazjana, a potem Grzegorza Wojdygi Legionovia doprowadziła do remisu 2:2. Jak się później okazało, mimo kilku dogodnych sytuacji stworzonych przez obie drużyny w drugiej połowie, więcej bramek kibice w tym spotkaniu już nie zobaczyli. Najlepszą okazję do podwyższenia rezultatu mieli zawodnicy gospodarzy. W końcowych minutach nie wykorzystali oni rzutu karnego. Wykonujący go Jakub Okusami trafił piłką w słupek, a jego celna dobitka nie została uznana. Sędzia słusznie odgwizdał w tej sytuacji spalonego. Teraz przed Legionovią dwa kolejne mecze kontrolne. W środę, o godzinie 19:30 legionowscy piłkarze zmierzą się z zespołem Mazura Karczew, a w sobotę o 11:00 z drużyną Mazovii Mińsk Mazowiecki. Oba spotkanie rozegrane zostaną w Legionowie.