Świetne widowisko obejrzeli dziś kibice, którzy zdecydowali się spędzić 90 minut z graczami Watfordu i Arsenalu. Na Vicarage Road padło pięć bramek i nie jest łatwo wybrać najładniejszą z nich.

Arsenal zaliczył czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu. Po dwukrotnym ograniu Wolverhampton i trzech punktach przeciwko Brentford przyszła pora na zwycięstwo 3-2 z będącymi w strefie spadkowej Szerszeniami. Wynik już w 5. minucie otworzył Martin Odegaard po świetnej wymianie piłki z Saką. Watford odpowiedział na to trafienie bardzo efektownymi nożycami. Świetnym przygotowaniem gimnastycznym popisał się Cucho Hernandez.

Później do asysty gola dołożył Bukayo Saka, a prowadzenie gości na początku drugiej połowy podwyższył Martinelli po efektownej wymianie podań.

Trzy minuty przed końcem podstawowego czasu gry kontaktowego gola – dla odmiany dość zwykłego – strzelił jeszcze Moussa Sissoko, ale na tym zakończyło się strzelanie w tym spotkaniu. Arsenal dzięki wygranej wskoczył na czwarte miejsce w tabeli Premier League. Watford jest przedostatni.