Wieczysta Kraków, po wycofaniu się zimą z rozgrywek dotychczasowego lidera – ŁKS-u Łagów, to główny faworyt do awansu do II ligi. W dwóch pierwszych meczach wiosennych krakowianie dowodzeni przez Radosława Majewskiego pokonali na wyjeździe KSZO Ostrowiec 1:0 i u siebie Podlasie Biała Podlaska 3:2.

Co się dzieje z Lewandowskim? Druzgocące opinie

Powtórzony rzut karny i cztery bramki. Działo się w Białymstoku [WIDEO]

Duża wpadka Wieczystej Kraków. Z jedną ze słabszych drużyn ligi

Teraz Wieczysta Kraków grająca bez kontuzjowanego Sławomira Peszki w 20. kolejce zmierzyła się na wyjeździe z dotychczas dopiero 14. drużyną rozgrywek – Sokołem Sieniawa. W pierwszej połowie wszystko wyglądało wszystko zgodnie z planem. Faworyzowani krakowianie prowadzili po niej 2:1. Gole zdobyli Kamil Danielak w 14. minucie i Manuel Torres w 22. minucie, a dla gospodarzy w 18. minucie – Jarosław Lis.

Druga połowa miała sensacyjny przebieg. W 52. minucie wyrównał Mateusz Sowiński. Sześć minut później prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Gieniec. Goście nie potrafili odrobić strat i niespodziewanie przegrali 2:3. Dla Wieczystej to czwarta porażka w rozgrywkach (wszystkie na wyjeździe).

Mimo porażki Wieczysta Kraków utrzymała prowadzenie w tabeli grupy IV trzeciej ligi. To efekt tego, że wicelider – Stal Stalowa Wola tylko zremisowała u siebie 2:2 z Unią Tarnów. Krakowianie mają nad Stalą zaledwie punkt przewagi, a nad rezerwami Cracovii i Avią Świdnik – cztery.

Cristiano Ronaldo i jego trzy luksusowe auta screenCzym jeździ Cristiano Ronaldo? W Arabii dostał trzy luksusowe auta