W sobotnim meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice na własnym stadionie podejmował Wisłę Płock. Spotkanie było istnym festiwalem bramkowym, gdyż zakończyło się nietypowym wynikiem 4-3. Spore emocje wzbudziła sytuacja z 66. minuty meczu, gdy po interwencji VAR z dalszej gry został wykluczony Dominik Furman. Czy jego zachowanie faktycznie zasługiwało na czerwoną kartkę?

W 64. minucie gry Damian Rasak zagrał niecelnie piłkę do Dominika Furmana. Pomocnik Wisły Płock próbował przejąć piłkę na wślizgu, jednak jego rywal Arkadiusz Pyrka okazał się być szybszy i zagrał futbolówkę. Następnie … czytaj dalej