Koszykarki BC Polkowice bez żadnych problemów pokonały w meczu ligowym drużynę Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 77:62.

W Bydgoszczy spotkali się medaliści z ubiegłego sezonu. Polkowiczanki od początku meczu dyktowały warunki na parkiecie. Wysoko wygrana pierwsza kwarta zapowiadała łatwo zwycięstwo, jednak z upływem czasu gospodynie próbowały odrabiać straty. Najbardziej wyrównany mecz toczył się w trzeciej kwarcie. Poza tym w większości czasu na boisku górowały polkowiczanki i to one ostatecznie wygrały rywalizację 77: 62.
Polskie Przetwory 25 Bydgoszcz – BC Polkowice 62:77 (14:23, 21:26, 16:16, 11:12)
Punkty dla BC: Mavunga 15, Fitzgerald 13, Spanou 11, Cado 10, Grabska 9, Telenga 8, Gertchen 4, Puter 3, Gajda 2, Bujniak 2, Zięmborska 0.