LKS Gorzów wygrał pewnie z LKS Żarki 2:0.

W 43. minucie gospodarze mieli rzut karny. Z wapna niecelnie uderzył Cichoń. W 73. minucie prawą stroną zaatakował Bodziony. Wystawił piłkę na siódmy metr. Molenda uderzył precyzyjnie z na dalszy róg. W 80. minucie Molenda przyjął futbolówkę, wymanewrował bramkarza i zagrał na środek. Do pustej bramki skierował ją Cichoń.

,,Pierwszą połowę przestaliśmy. Rywal miał wtedy dwie tzw. setki. Po przerwie graliśmy dużo lepiej i zasłużenie wygraliśmy” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 14 maja LKS Gorzów – LKS Żarki 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Molenda (73.), 2:0 Cichoń (80.) W 43. minucie Cichoń (LKS Gorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.

Składy:
LKS Gorzów: Chowaniec, Bodziony, Pieczara, Kwiatkowski, Podbrożny, Nędza, Biskup (55. Dulowski), Dylowicz, Kaczmarczyk (65. Zguda), Cichoń, Molenda. Trener: Maciej Kania.

LKS Żarki: Madeja, Szafran, Horawa, Saternus, B. Kurzak, Miziołek (82. H. Kurzak), Ondrejco, Osadziski, Patyk, Ślósarz (72. Niziołek),  Żegleń (90. Kikla).