A A+ A++

Patryk idzie do przodu, ale żeby mógł dojść do mety potrzebna jest rehabilitacja. Wygraną  w tym ciężkim pojedynku jest powrót Patryka do siebie sprzed wypadku. Powrót do zdrowego ducha i ciała. Pomaga cała rodzina, znajomi i nieznajomi. Wszystko jednak zależy od intensywności ćwiczeń, zabiegów oraz stosowanej terapii i za to wszystko trzeba zapłacić. Czasem 20 tysięcy, czasem 30 tysięcy złotych miesięcznie, nie mniej. 

W 2018 roku starachowiczanin Patryk Niekłań wracając z finałowego odcinka programu telewizyjnego Mam Talent, miał wypadek samochodowy. Przeszedł bardzo długą drogę, od śpiączki po stan obecny. Patryk walczy. Pomóż mu tę walkę wygrać. 

„Niedawno, KTOŚ mi powiedział, że prosić o 1% podatku jest „upokarzające”. Uff, no fakt! Sam czuję, jakiś dyskomfort, prosząc o tę kwotę rozliczenia podatkowego i to w dobie  kryzysu pandemii. Lecz zarazem myślę, że nie jest żadnym „poniżeniem” prosić o pomoc dla drugiego człowieka ! Ale odwagą, która zniwecza  lęki, nad słabością niemocy. Dziękuję i pozdrawiam.” – Pisze w mediach społecznościowych wujek Patryka – Robert Niekłań.

Amatorski filmik pokazujący, jak Patryk idzie do przodu, obejrzało na FB portalu Starachowice-Net.pl pół miliona osób. Patryk dostał ponad 14 tysięcy reakcji, 2 tysiące udostępnień, co dało rekordowy zasięg jednego miliona osób (zobacz video – kliknij). Kolejne nagrania przed nami. Średnio raz w miesiącu będziemy pokazywać zmagania Patryka i jaki zrobił postęp.

W imieniu rodziny Redakcja portalu przekazuje prośbę o 1%, by Patryk mógł spokojnie zmierzać do mety. 

Patryk ma także konta w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco można śledzić jego postępy. 

Patryk Niekłań – „Idziemy do przodu” [kliknij] oraz Budzimy Patryka Niekłań [kliknij] 

RemondisReklama

Dodane: 03.02.21 | Odsłony: 301

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł150. rocznica urodzin Eugeniusza Romera (3 II 1871)
Następny artykułFale epidemii koronawirusa mogą zależeć od pogody?