15 lutego na Parc des Princes w Paryżu odbył się mecz Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami PSG i Realu Madryt. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem PSG 1-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Jedenastka Realu Madryt wygrała aż pięć razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko trzy.

Od pierwszych minut jedenastka PSG zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Realu Madryt była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 37. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Casemira z Realu Madryt, a w 40. minucie Marca Verrattiego z drużyny przeciwnej.