O naszej porażce zadecydowało bardzo słabe wejście w drugą połowę sobotniego pojedynku. Jurand Ciechanów – Budimex Stal Gorzów 33:30.

Przed gorzowianami trudne tygodnie, w czasie których trzeba wykrzesać jak najwięcej energii, choć już niczego ważnego w tej lidze nie wygramy. Stalowcom nie grozi spadek, a i ścisła czołówka Ligi Centralnej nam niestety uciekła.

Dzisiejsze spotkanie w Ciechanowie mieliśmy prawie cały czas pod kontrolą w pierwszej połowie. Ostatecznie po 30. minutach walki był remis 17:17. Wyrównał nasz bardzo skuteczny skrzydłowy Michał Lemaniak.

Przegraliśmy ten mecz na początku drugiej części. Szybko trzy gole rzucił dla Juranda Sebastian Dobrzyniecki, a my tylko gubiliśmy piłkę. Gospodarze odskoczyli nawet na pięć bramek (25:20).