W ledwie 11-osobowym składzie, bez dwóch liderek – Sylwii Matuszczyk i Martyny Żukowskiej oraz po bardzo długiej podróży jarosławskie szczypiornistki były bliskie wywiezienia jednego punktu z Koszalina.
W akcji Natalia Volovnyk, która zdobyła dla swojego zespołu dwie bramki.
Pierwsze 30 minut należało do bardzo dzielnie walczących jarosławianek. Po 6 minutach przyjezdne wygrywały 0:3. Miejscowe w I połowie ani razu nie potrafiły doprowadzić choćby do remisu.  Dopóki jarosławiankom wystarczyło sił, miały przewagę. Były dokładniejsze i skuteczniejsze. W 35. min, kiedy O. Krebs pokonała białoruska rozgrywająca Valentina Nestsiaruk, przyjezdne wciąż były na plusie – 10:13.  Między 38. a 43. min koszalinianki zanotowały najlepszy fragment gry w tym meczu. Wygrały go 4:0. Był na tyle owocny, że wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca spotkania. Bardzo rozochociła się Gabriela Urbaniak. To po jej efektownych akcjach w 43. min wynik brzmiał 16:14. Decydujące dla losów tego starcia wydarzenia rozegrały się w 55. i 56. min. Podopieczne R. Moistada nie dały rady powstrzymać w ofensywie Lesi Smolich. Jej dwie bramki z rzędu pozwoliły koszaliniankom na uzyskanie 4-bramkowej nadwyżki (20:16) i kontroli parkietowych wydarzeń do końca potyczki.

Młyny Stoisław Koszalin – Eurobud Grupa JKS Jarosław 22:18 (9:10)
Młyny Stoisław: K. Zimny, Filończuk, Krebs – Grobelska 1, Urbaniak 6, Mączka 0, Volovnyk 2, Kowalik 1, Rycharska 3, Nowicka 1, Smiloch 4, Borysławska 1, Andrijczuk 3, Somionka 0.
Eurobud Grupa JKS: Szczurek, Ciąćka – Guziewicz 0, Donets 0, Mikosz 1, Nestsiaruk 4, Pietras 5, A. Zimny 4, Strózik 2, Kozimur 1, Parandij 1.
Sędziowali: Korneliusz Habierski i Grzegorz Skrobak (obaj z Głogowa). Kary: Młyny Stoisław – 6 min; Eurobud Grupa JKS – 8 min. Mecz bez udziału publiczności.