Piłkarze Olimpii Zambrów ulegli w meczu wyjazdowy drużynie KS Kutno w meczu drugiej kolejki III ligi. Wygraną zapewnili sobie w pierwszej połowie spotkania, po której prowadzili 4:0. W drugiej połowie Olimpii udało się odrobić dwie bramki, mimo że grali w dziesiątkę. Oba gole strzelił Kamil Zalewski z podyktowanego rzutu karnego, z tym że druga z nich padła po dobitce.

KS Kutno – Olimpia Zambrów 4:2 (4:0)

Bramki: Adrian Marcioch (14′, 38′), Adrian Kralkowski (23′), Bartosz Bujalski (45′ k) – Kamil Zalewski (57′ k, 78′)

OLIMPIA Zambrów (skład wyjściowy): Jakub Bieliński, Shun Shibata, Bartosz Ciborowski,  Mateusz Maliszewski, Kamil Zalewski (kpt), Marcin Paczkowski, Mateusz Ostaszewski, Patryk Malinowski, Adam Radecki, Dawid Pietkiewicz, Paweł Tomkiewicz.

KS Kutno (skład wyjściowy): Michał Sokołowicz, Maciej Kowalczyk, Kamil Rokosz, Kamil Sadziński, Marcin Kacela, Bartosz Bujalski, Kamil Wielgus, Mateusz Ostrowski, Adrian Kralkowski, Adrian Marcioch, Piotr Kasperkiewicz.