“Serwis Max jest z nami już miesiąc. Bardzo cieszę się, że obok amerykańskich seriali i filmów nasi użytkownicy wybierali chętnie polskie, lokalne produkcje. I to nie tylko nowości! W zestawieniu obok ‘Skazanej’ czy filmu ‘Sami swoi. Początek’ znalazły się też ‘Klara’, seria o Chyłce czy ‘Pułapka’. Na szczególne uznanie zasługuje też nasza seria dokumentalna ‘Król Zanzibaru’, która ogląda się świetnie nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju” – powiedziała Dorota Eberhardt, Vice President Programming, Streaming WBD TVN.
“Sami swoi. Początek” okazał się najpopularniejszym filmem fabularnym platformy Max w Polsce w ciągu pierwszego miesiąca działalności. Nie dały mu rady największe hollywoodzkie przeboje ostatnich miesięcy z wytwórni Warner Bros. – “Diuna: Część druga” oraz “Godzilla i Kong: Nowe imperium”.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
W “serialowej” rywalizacji zwyciężył “Ród smoka”. Był to jedyny zagraniczny tytuł, który pokonał polskie produkcje. Tuż za nim sklasyfikowana została “Skazana”. Pierwszy odcinek czwartego sezonu serialu z Agatą Kuleszą miał premierę w dniu inauguracji nowej platformy. Dotąd była to produkcja oryginalna Playera. Teraz klasyfikowana jest jako produkt Max Orginal.
Tak przedstawia się TOP 10 najchętniej wybieranych pozycji programowych w serwisie Max:
1. “Ród smoka”
2. “Skazana”
3. “Sami Swoi. Początek”
4. “Diuna. Część Druga”
5. “Godzilla i Kong: Nowe Imperium”
6. “Król Zanzibaru”
7. “Gra o tron”
8. “Teściowie 2”
9. “Przyjaciele”
10. “Rick i Morty”
Szefowie platformy Max ogromne oczekiwania wiążą zapewne ze zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu, które rozpoczynają się pod koniec lipca. Polscy widzowie będą tam mogli obejrzeć na żywo i na żądanie każdy moment igrzysk. 1800 godzin będzie dostępne z polskim komentarzem w serwisie Max, w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2, kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 oraz w Eurosporcie 4K.
W najnowszym odcinku podcastu “Clickbait” mówimy szokującym “Królu Zanzibaru”, który oszukał setki turystów z Polski. Jest też o epokowej zmianie w krwawym, pełnym przemocy “Rodzie smoka”. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS