W Path of Exile: The Forbidden Sanctuary pokochamy (lub znienawidzimy) świeczki. Szczegóły poznamy już wkrótce.
Źrodło fot. Grinding Gear Games.
i
Poznaliśmy tytuł oraz datę premiery kolejnego dodatku do Path of Exile. PoE: The Forbidden Sanctum zadebiutuje 9 grudnia na komputerach osobistych oraz 14 grudnia na konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5.
Zwiastun rozszerzenia został udostępniony w serwisie YouTube. Materiał możecie obejrzeć poniżej.
Na razie studio Grinding Gear Games nie zdradziło zbyt wiele na temat rozszerzenia. Szczegóły poznamy 1 grudnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Wtedy odbędzie się transmisja, w trakcie której deweloper ujawni zawartość Path of Exile: The Forbidden Sanctum oraz odpowie na pytania graczy. Stream będzie można obejrzeć na kanale twórców na Twitchu.
Brak informacji nie sprzyja spekulacjom, ale graczom wyraźnie spodobał się styl zaprezentowany na zwiastunie, przywodzący na myśl klimaty rodem z Bloodborne’a. Część fanów zauważyła też, że potwór z filmiku to istota z pokazu rozgrywki drugiego Path of Exile, który zaprezentowano trzy lata temu w trakcie transmisji z wydarzenia ExileCon 2019.
Nadal jednak nie ma zgody co do tego, czy jest on tortem urodzinowym, czy też koboldem pilnującym „świecuni”, który zabłąkał się na kontynent Wraecalst z Azeroth. Przekonamy się 1 grudnia.
Przypomnijmy, że wraz z premierą dodatku do gry trafi tryb Ruthless, który powinien zainteresować weteranów szukających prawdziwych wyzwań.
Może Cię zainteresować:
- Path of Exile – poradnik do gry
- Nie tylko Diablo – 12 najlepszych nadchodzących gier hack’n’slash
Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier).
Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich.
Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).
więcej
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS