Relacja Beaty Ścibakówny i Jana Englerta od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie. Poznali się, kiedy Englert był rektorem i wykładowcą Akademii Teatralnej, a Ścibakówna jego studentką. Choć wielu zarzucało aktorce, że związała się z nim wyłącznie dla rozwoju kariery, ona zawsze podkreślała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Englert zostawił dla młodziutkiej studentki swoją ówczesną żonę, Barbarę Sołtysik.
– Zachłysnęłam się tym, że wielki Jan Englert wybrał dziewczynę z prowincjonalnego miasteczka. I nie myślałam, co z tego wyniknie. Poszłam za nim jak w dym – mówiła Beata w jednym z wywiadów.
Za miłość do znanego aktora starszego od niej o 25 lat zapłaciła wysoką cenę. Od momentu, kiedy ich związek stał się publiczny, Ścibakówna zaczęła otrzymywać anonimowe listy z pogróżkami. Przez 15 lat aktorka musiała zmagać się z nienawiścią anonimowych osób, które wycinały litery z gazet, by wysyłać jej złośliwe komentarze. Beata Ścibakówna wspominała później, że dopiero po latach nauczyła się ignorować hejterskie wiadomości.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Rocznica ślubu
Para rzadko opowiada o swoim związku. Wiadomo, że są razem 29 lat i mają córkę, Helenę. Widać, że lubią celebrować ważne dla nich chwile. Beata Ścibakówna z okazji kolejnego roku razem wrzuciła post. Aktorski duet uczcił rocznicę podczas urlopu. Pokazali, że dostali słodkości ze świeczkami. Beata i Jan okazywali sobie mnóstwo czułości na nagraniu.
Jaka jest ich recepta na długi i szcześliwy związek? – Rzeczywiście mało jest związków, które mogą się pochwalić takim stażem. Wszyscy mnie pytają: “Jaka jest recepta na udane małżeństwo?”. Nie ma recepty. Wiadomo, że życie małżeńskie nie jest usłane różami, chyba że różami z kolcami. My też mieliśmy okresy lepsze i gorsze, to nieuniknione – wyznała aktorka w rozmowie z “Vivą”.
W najnowszym odcinku podcastu “Clickbait” opowiadamy o krwawej jatce w “Obcy: Romulus”, przeżywamy szok po serialu “Szympans, moja miłość” i wydajemy wyrok na nowym sezonie “Pierścieni Władzy”. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS