Na zakończenie zgrupowania w Warce piłkarze II-ligowego Motoru rozegrali w Książenicach sparing z ekstraklasową Legią. Nieoczekiwanie lepsi okazali się lublinianie, którzy wygrali 3:2.

Oba zespoły dzieliła różnica dwóch klas i początkowo na boisku było to widać. Legia przeważała, choć nie potrafiła stworzyć klarownych sytuacji strzeleckich. W 18. minucie warszawianie wreszcie dopięli swego. Po dośrodkowaniu z lewej strony Filipa Mladenovicia Lirim Kastrati uzyskał prowadzenie.

Z czasem Motor zaczął grać odważniej i w 25. minucie lubelscy piłkarze doprowadzili do wyrównania. Legioniści popełnili błąd w środku boiska, piłkę przejęli żółto-biało-niebiescy, potem dopadł do niej Damian Sędzikowski i płaskim uderzeniem z dystansu pokonał Dominika Hładuna.