Na sanockiej “Arenie” trwa drugi turniej eliminacyjny do finałów Mistrzostw Polski juniorów.

“Niedźwiadki” zaczęły go od zwycięstwa po dogrywce z Podhalem Nowy Targ 4-3

w piątek.

W sobotę sanoczanie, gospodarze imprezy zmierzyli się z Cracovią Kraków.

Podobnie jak w piątek gospodarze mieli sporą przewagę w strzeżonych sytuacjach, jednak razie nieskutecznością.

Po 40 minutach “Niedźwiadki” przegrywały niespodziewanie z rywalami 1-2. Jednak w ostatnich dwudziestu minutach strzelili pięć aż bramek, tracąc jedynie jedną i zakończyli mecz zwycięstwem 6-3. Dzisiaj mecz z Unią Oświęcim.

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – MKS Cracovia Kraków 6-3 (1-1, 0-1, 5-1)