A A+ A++

Arina Michajlina była zawodniczką drużyny siatkówki plażowej Zarieczja Odincowo. Do tragedii doszło w niedzielę wieczorem, a 21-latka została znaleziona pod akademikiem Moskiewskiego Instytutu Energetyki. Rosyjskie media podały szczegóły zdarzenia.

Zobacz wideo
Idze Świątek puściły nerwy. “Jako dziennikarze nie wiedzieliśmy co robić”

Wiadomo już na pewno, że Michajlina popełniła samobójstwo. Sytuacja stała się poważna w niedzielę późnym popołudniem, kiedy zawodniczka wymieniała wiadomości ze swoim partnerem. Ten poinformował pogotowie i wezwał karetkę po tym, jak 21-latka się z nim pożegnała.

Mężczyzna, informując służby, zaalarmował je, że podejrzewa, iż Michajlina może chcieć popełnić samobójstwo. Po interwencji w akademiku i rozmowach z zawodniczką medycy nie stwierdzili żadnych podejrzanych zachowań i udali się na kolejną interwencję.

Nie żyje rosyjska siatkarka plażowa

Godzinę później Michajlina została znaleziona martwa pod oknami akademika. Gdy lekarze pojawili się na miejscu, 21-latka jeszcze żyła. Mimo udzielonej pomocy nie udało się jednak uratować jej życia.

“W niedzielę wieczorem zmarła nagle 21-letnia zawodniczka drużyny siatkówki plażowej Zarieczja Odincowo – Arina Michajlina. To mistrzyni Rosji i młodzieżowa reprezentantka naszego kraju” – oficjalnie poinformowała rosyjska federacja siatkówki na swojej stronie internetowej.

W sprawie wciąż trwa śledztwo, a policja stara się ustalić przyczyny samobójstwa dziewczyny. Rosyjskie media nie wykluczają, że jedną z przyczyn mogły być problemy w związku ze wspomnianym mężczyzną. 21-latka niedawno wróciła do akademika po tym, jak wyprowadziła się od partnera.

Michajlina była jedną z najbardziej utalentowanych siatkarek plażowych w Rosji. To była młodzieżowa reprezentantka Rosji, wielokrotna zwyciężczyni turniejów studenckich oraz mistrzyni kraju z 2018 r.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Wreszcie sama mogłam zawiązać sznurówki”. Nadwaga uniemożliwiała im codzienne funkcjonowanie
Następny artykułPrzypominamy mieszkańcom o płatności za psa