A A+ A++

Od 30.03.2021 r. serwis edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza szkoły podstawowe oraz średnie do dołączenia do rywalizacji w konkursie Mistrz Wypracowań! Do tej pory trwały wyłącznie zmagania indywidualne, cieszące się wśród uczniów bardzo dużym zainteresowaniem.

Za sprawą zwiększenia puli nagród, organizator wprowadził osobną kategorię dla szkół. Punkty dla swojej placówki będą zbierali uczniowie, przygotowujący tak jak do tej pory wypracowania na konkurs. Punkty będą jednak liczone podwójnie – w równej wysokości zasilą ich indywidualny ranking, jak i pulę punktów uzyskanych przez szkołę, w której się uczą.

Szkoła, która chce dołączyć do rywalizacji, musi mieć zweryfikowany profil w Module dla Szkół na portalu Dyktanda.pl. Rejestracji i weryfikacji, które są bezpłatne może dokonać dyrektor lub nauczyciel pracujący w danej placówce. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: dyktanda.pl/szkoly

Warto dołączyć do konkursu, ponieważ zwycięska szkoła odbierze nagrodę o wartości 5000 zł do przeznaczenia na pomoce naukowe lub sprzęt elektroniczny (tablety, tablice interaktywne, projektory itp.). Zasady konkursu oraz bieżący ranking znajdują się TUTAJ

Konkurs Mistrz Wypracowań edycja II skłania dzieci i młodzież do rozwijania umiejętności gromadzenia informacji, tworzenia tekstów na zadany temat, a także daje możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na lekcjach w szkole. Wszystko to w atmosferze zabawy, rywalizacji oraz realnej szansy na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Zachęcamy do podzielenia się powyższą informacją na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Źródło Dyktanda.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBCO: Zwiększenie mocy o 80% dzięki dodatkowym zbiornikom na tlen
Następny artykułJeszcze o artykuje w New Yorkerze – sprawa ma drugie dno