A A+ A++


Naomi Osaka i Nick Kyrgios świetnie się dogadują, a japońska zawodniczka określiła Australijczyka mianem „brata z innego wszechświata”

Przyjaźń między Osaką i Kyrgiosem sięga kilku lat wstecz i dopiero niedawno się rozwinęła. Istnieje wiele punktów łączących ich w tenisie, a nawet poza nim.

Mają podobne zainteresowania, są w podobnym wieku i po prostu dobrze ze sobą wibrują. Kyrgios włożył również wiele zaufania w przyjaźń z Osaką, inwestując w niektóre z jej przedsięwzięć i podpisując kontrakt z jej agencją talentów.

Prowadzi również podcast dla jej firmy produkcyjnej, w którym ostatnio była gościem. Podczas tego odcinka rozmawiali o wielu rzeczach, a Osaka poruszyła temat ich relacji i tego, jak blisko jest z Kyrgiosem.

„Widziałem cię w telewizji, na scenie i tak dalej… i zawsze myślałem sobie: ‘To jak mój brat z innego wszechświata’, wiesz? Ponieważ w tenisie nie ma zbyt wielu zmelanżowanych ludzi? Więc czasami po prostu czuję sojusz?”

Kyrgios bardzo lubi Osakę i jej historię, ponieważ oboje walczyli ze zdrowiem psychicznym i to całkiem publicznie. Istnieją jednak pewne różnice, ponieważ Australijczyk zauważył, że bardzo różnie radzą sobie ze stresem.

„Tak, zdecydowanie. Oczywiście zgadzam się z niektórymi rzeczami, które zrobiłeś w tym sporcie. Czuję, że różnica między tobą a mną polega na tym, że poradziłeś sobie z tym wirem trochę lepiej niż ja. Byłem, jak sądzę, jednym z pierwszych graczy „NextGen”, którzy pojawili się na scenie i odnieśli sukces przeciwko tym wielkim graczom”

To była całkiem interesująca rozmowa w podcaście Good Trouble with Nick Kyrgios między dwoma graczami, którzy mają wiele podobieństw, a także dwoma graczami, którzy ostatnio nie spędzili dużo czasu na kortach tenisowych.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWyczuwanki – zabawy sensoryczne w Muzeum
Następny artykuł10 minut świetnych returnów