A A+ A++

Reacher wkrótce doczeka się własnego spin-offu. Produkcja skupi się na znanej widzom Frances Neagley, a w nowym serialu gościnnie wystąpi Alan Ritchson.

Źródło fot. Reacher, Nick Santora, Amazon, 2023

i

Reacher to jeden z najbardziej popularnych i najlepiej ocenianych seriali dostępnych na Amazon Prime Video. Po premierze drugiej serii tytuł znajdował się na szczycie listy najchętniej oglądanych produkcji i spotkał się ze świetnym przyjęciem. Nic więc dziwnego, że platforma postanowiła rozwijać znany widzom świat. Jak donosi portal Deadline, thriller z Alanem Ritchsonem wkrótce dostanie spin-off.

Produkcja, która rozszerzy uniwersum Reachera, skupi się na portretowanej przez Marię Sten specjalistce do spraw bezpieczeństwa, Frances Neagley. Bohaterka jest znajomą Jacka Rechaera z wojska. Co ciekawe, postać, która dostanie własną produkcję, nie pojawiła się w książkowym pierwowzorze Lee Childa.

Jak donoszą źródła Deadline, w spin-offie ma wystąpić także bohater portretowany przez Alana Ritchsona. Twórcą produkcji będzie Nick Santora, showrunner Reachera. Nie wiemy, kiedy nowa seria pojawi się na Amazonie.

 Reacher, Nick Santora, Amazon, 2023 - Największy hit akcji Amazona doczeka się własnego uniwersum. Nachodzi żeński spin-off Reachera skupiony na ulubienicy widzów - wiadomość - 2024-09-06

Reacher, Nick Santora, Amazon, 2023

Wcześniej jednak z pewnością obejrzymy trzecią serię głównego serialu, która przeniesie na mały ekran powieść Siła perswazji Lee Childa. Fabuła skupi się na Jacku Reacherze, który pod przykrywką będzie usiłował uratować informatora. Bohater wejdzie w szeregi niebezpiecznej organizacji, by odbić uprowadzoną agentkę DEA. Premierowe odcinki mają trafić na Amazon Prime Video na początku 2025 roku.

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

więcej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBajkolandia w Lublinie po kontroli kuratorium. To tu trzylatki miały przeżywać koszmar
Następny artykułУ Львові попрощались із вбитою Росією родиною Базилевичів